Вигляд:    
Топ оголошення
 
Рубрики
12 жовтня 2019 в 11:41
продам Харківська

Пломба індикаторна являє собою матеріал на основі скловолокна, що інформує про контакт з водою гарантійних виробів. Колір матеріалу необоротно зміниться з білого на червоний після контакту з водою. Придбати таку пломбу Ви можете у нашій компанії. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів за вигідними цінами, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. У разі виникнення питань ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару. При замовленні від 600 гривень – доставка безкоштовна. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

10 жовтня 2019 в 10:26
продам Харківська

Ростер кави використовують у промислових цілях, продуктивність його роботи становить 50 кг/год. Конструктивні особливості ростера дозволяють здійснювати обсмажування різних сортів кави будь-якого ступеня обсмаження (від найсвітлішого до насиченого кольору). Термін гарантійного обслуговування становить 12 місяців. Приймаємо замовлення з усієї України, а також з-за кордону. Оформити покупку можна, залишивши відповідну заявку на сайті компанії або звернувшись за одним із контактних номерів. Чекаємо на Ваші замовлення!

10 жовтня 2019 в 08:00
продам Харківська

Змішувач для сухих сумішей забезпечує отримання однорідного продукту, є надзвичайно простим в експлуатації та має надійну конструкцію. У процесі роботи є майже безшумним. Усе обладнання є сертифікованим та виготовляється із перевірених комплектуючих та якісного металу. За потреби обов'язково надамо вичерпну консультацію. Для оформлення покупки достатньо заповнити форму зворотного зв'язку на сайті. Ми неодмінно зв'яжемося з Вами для з'ясування усіх деталей.

09 жовтня 2019 в 16:49
продам Харківська

У процесі виготовлення будівельних матеріалів використовуємо провідні технології. Маємо спеціальну акредитовану лабораторію, завдяки якій можемо гарантувати відмінну якість виробів. У наявності величезний асортимент різних будівельних матеріалів. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Купити збірний стрічковий фундамент можна, залишивши відповідну онлайн-заявку на сайті компанії. Консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами для з'ясування усіх деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

09 жовтня 2019 в 14:26
продам Харківська

Ригелі залізобетонні виготовляємо як згідно з типовими серіями, так і за індивідуальними проєктами. Усі вироби піддаються пропарюванню. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань обов'язково проконсультуємо Вас. Спосіб оплати визначається в індивідуальному порядку з кожним замовником. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Для замовлення достатньо заповнити форму зворотного зв'язку на сайті компанії або звернутися за одним із контактних номерів телефонів. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!

09 жовтня 2019 в 12:04
продам Харківська

У наявності великий асортимент якісних будівельних матеріалів та конструкцій, серед яких балконні плити, ригелі, сходові марші та ін. Плити призначені для будівництва громадських та житлових приміщень. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Оформити покупку можна, залишивши відповідну заявку на сайті компанії. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами для з'ясування усіх необхідних деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

07 жовтня 2019 в 18:40
продам Харківська

Плетений ремінь дасть змогу ідеально підкреслити талію та зробить Ваш образ більш довершеним. У наявності великий вибір плетених ременів, які за якістю нічим не поступаються шкіряним. Ремені виготовлені в різній кольоровій гамі. Доставку замовлень здійснюємо протягом 3 днів. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Для оформлення замовлення достатньо залишити відповідну онлайн-заявку на сайті компанії. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами для уточнення усіх деталей. Звертайтеся!

07 жовтня 2019 в 18:03
продам Харківська

Генератор холодного туману має надзвичайно компактні розміри. Його використовують для невеликих приміщень. За його допомогою Ви з легкістю зможете створити святкову атмосферу на будь-якому святі. Наявний блок дистанційного управління. Працюємо по всій території України. За потреби обов'язково проконсультуємо Вас. Для замовлення необхідно заповнити форму зворотного зв'язку або звернутися за одним із контактних номерів. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!

07 жовтня 2019 в 16:18
продам Харківська

Замшевий ремінь виготовлений із високоякісної 100 % замші. Переконані, що унікальний дизайн ременя не залишить байдужим жодного чоловіка. Аксесуар пасуватиме до будь-якого образу, а також може стати чудовим подарунком. Гарантуємо швидке виконання замовлень по всій території України. Для замовлення достатньо заповнити форму зворотного зв'язку на сайті компанії. Ми неодмінно зв'яжемося з Вами для з'ясування усіх необхідних деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

07 жовтня 2019 в 15:46
продам Харківська

Музична апаратура ідеально дозволить відтворити звук. Переконані, що Ви будете здивовані її якістю. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Спосіб доставки визначається в індивідуальному порядку. Оформити покупку можна, залишивши відповідну заявку на сайті компанії. Консультанти неодмінно зв'яжуться з Вами для з'ясування усіх необхідних деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

07 жовтня 2019 в 13:59
продам Харківська

Теплий берет – обов'язковий елемент жіночого гардеробу в холодну пору року. За його допомогою Ви з легкістю зможете підкреслити власну індивідуальність та надійно захиститися від вітру та холоду. Працюємо по всій території України. За потреби надамо вичерпну консультацію. У наявності маємо великий асортимент різних шапок. Зробити покупку можна відразу на сайті нашої компанії, для цього необхідно заповнити відповідну онлайн-заявку. Будемо раді нашій співпраці!

07 жовтня 2019 в 13:27
продам Харківська

У наявності широкий асортимент якісного світлового устаткування. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Працюємо за безготівковим перерахунком. Також надаємо гарантійне обслуговування. Можлива оренда устаткування. За потреби надамо вичерпну консультацію. Купити світлове обладнання для дискотек можна, заповнивши відповідну форму зворотного зв'язку. Консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення усіх деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

07 жовтня 2019 в 11:30
продам Харківська

Представлений шкіряний ремінь виготовлений у класичному стилі. Він є надзвичайно гладеньким та виготовлений із високоякісних матеріалів. Ви з легкістю зможете регулювати потрібний розмір. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Оформити покупку можна, заповнивши відповідну форму зворотного зв'язку на сайті компанії. Наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами для з'ясування усіх деталей. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!

07 жовтня 2019 в 11:09
продам Харківська

Генератор мильних бульбашок купити можна у нашому інтернет-магазині. Продуктивність роботи устаткування становить 1,2 л/год, приблизна дальність викиду бульбашок – 2 м. Маємо великий асортимент якісного обладнання. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Також надаємо гарантійне обслуговування. Оформити покупку можна, залишивши відповідну заявку на сайті компанії або звернувшись за контактним номером телефону. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!

07 жовтня 2019 в 09:12
продам Харківська

Жіноча шапка виготовлена із високоякісних матеріалів, відмінно зігріє навіть у найхолоднішу погоду. У наявності великий асортимент шапок різних кольорів. За допомогою наших шапок можна урізноманітнити свій образ та додати до нього яскравих акцентів. Працюємо по всій території України. Гарантуємо швидке виконання замовлень. Для замовлення необхідно залишити відповідну заявку на сайті компанії або звернутися за одним із контактних номерів. Чекаємо на Ваші замовлення!

04 жовтня 2019 в 19:00
продам Харківська

Замшевий ремінь має насичений бордовий колір. Такий яскравий акцент неодмінно додасть Вашому образу більшої індивідуальності. Ремінь ідеально підійде для любителів класичного стилю. За потреби надамо вичерпну консультацію і допоможемо зробити правильний вибір. Гарантуємо швидке виконання замовлень (протягом 3 днів). Працюємо по всій Україні. Здійснити покупку можна, залишивши відповідну онлайн-заявку на сайті або звернувшись за контактним номером телефону. Будемо раді нашій співпраці!

04 жовтня 2019 в 17:19
продам Харківська

Фундаментні блоки використовують для опори. Ми співпрацюємо з оптовими та роздрібними замовниками. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Гарантуємо відмінну якість готових виробів. Маємо великий асортимент якісних будівельних матеріалів. Спосіб оплати визначається індивідуально. Купити фундаментні блоки в Харкові можна, заповнивши відповідну форму зворотного зв'язку або звернувшись за одним із контактних номерів телефонів. Будемо раді нашій співпраці!

04 жовтня 2019 в 16:33
продам Харківська

Представлена жіноча шапка відмінно зігріє навіть коли дуже холодно. За допомогою шапки Ви зможете підкреслити власну індивідуальність. У наявності широкий асортимент різних фасонів, кольорів, матеріалів. Переконані, що Ви неодмінно залишитесь задоволені покупкою. Оформити покупку можна, залишивши відповідну онлайн-заявку на сайті компанії. Консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами для з'ясування усіх необхідних деталей. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!

04 жовтня 2019 в 14:31
продам Харківська

Сьогодні багато людей вдаються до хитрощів, для того щоб не сплачувати повну вартість за електроенергію, газ та воду. Для цього вони встановлюють на лічильники магніти, у такий спосіб виводячи з ладу весь механізм. Прийшов час з цим боротись! Купити пломби для лічильників електроенергії пропонує ТОВ "Янгул". Наша компанія реалізує ряд пломб, які під час контакту з магнітом або за різкої зміни температури змінюють колір. Зняти пломбу неможливо, адже вона залишає після себе слід з надписом. Ми реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. Будемо раді співпрацювати з Вами!

04 жовтня 2019 в 14:15
продам Харківська

Ремінь виготовлений із якісної та натуральної шкіри, є надзвичайно практичним та простим. Відмінну якість гарантуємо. Маємо різні розміри та кольори ременів. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань обов'язково проконсультуємо Вас. Для оформлення покупки необхідно заповнити відповідну заявку на сайті компанії або звернутися за одним із контактних номерів телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!

 
Завантажити ще
 

Дошка оголошень від порталу "Укрбізнес" UB.UA - популярна дошка оголошень України.

У нас - велика база вигідних пропозицій на теми: бізнес, послуги для бізнесу, АПК, сільське господарство, будинок і побут, побутові послуги, будівництво, нерухомість та інші.

На порталі "Укрбізнес" ви можете подати оголошення на будь-яку тематику про продаж товарів або замовлення послуг.

Для того, щоб розмістити оголошення потрібно натиснути на кнопку "Додати оголошення" і заповнити просту форму.

На нашій дошці оголошень можна знайти привабливі пропозиції від кращих компаній України.

Зареєструйтесь на порталі "Укрбізнес", купіть Premium-пакет і тоді ви зможете додавати безлімітну кількість оголошень в будь-які розділи і залишати в них посилання на свої офіційні сайти.

Пишіть кожного разу унікальні тексти оголошень, а не копіюйте колишні свої описи або конкурентів. Тоді всі Ваші пропозиції зможуть брати участь у видачі пошукових систем Google і Яндекс.

Хочете більше продавати? Скористайтеся дошкою оголошень для бізнесу від UB.UA. Це - аудиторія понад 700 000 підприємців з усієї України. Для більшої ефективності додайте оголошення від імені своєї компанії.

Бажаємо процвітання вашої справи! Вдалих Вам покупок і продажів!

Більше
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create